Kup “cegiełkę” na rzecz Primanatury – wysokiej jakości olej lniany BIO do diety dr Budwig

Wyjątkowo pozwalam sobie zareklamować tu nasz rodzinny sklep internetowy Superzdrowe.pl i nasze “oczko w głowie” czyli  olej lniany BIO zimnotłoczony PRIMANATURA  o jakości, jakiej sami wymagamy od olejów do diety dr Budwig

Jeśli chcesz wesprzeć autorów tego bloga, kup 1 butelkę naszego oleju jako cegiełkę. Być może pomożesz nie tylko nam, ale i sobie, gdy spróbujesz jak powinien smakować świeży olej lniany do diety dr Budwig, wytłoczony z troską o jak najlepszą jakość .

Najwyższa jakość i świeżość to podstawa

To, co jemy, zarówno będąc zdrowi, jak i chorzy,  to naturalna “chemioterapia”. Dla ciężko chorych pacjentów ma ona ogromne znaczenie, szczególnie w przypadku diety dr Budwig.

Stosowany w diecie dr Budwig olej lniany to produkt bardzo nietrwały. Aby prozdrowotnie oddziaływał, powinien być wyprodukowany z zachowaniem odpowiednich procedur, które chronią cenny kwas Omega-3 przed utlenieniem. Podstawowym wymaganiem jest tłoczenie na zimno, ale nie jest ono wystarczające.

Długo szukaliśmy dobrego źródła oleju dla siebie. Olej lniany, który wybraliśmy, jest produkowany w małych partiach na nasze konkretne zamówienia. Choć tłocznia należy do rodzinnej firmy, dysponuje profesjonalnym laboratorium, a wdrożona technologia Omega-Safe zabezpiecza olej przed utlenianiem, nie tylko w czasie tłoczenia, ale i butelkowania!

W żadnej fazie produkcji oleju lnianego PRIMANATURA olej nie ma styczności z tlenem, światłem i wysoką temperaturą (tłoczony jest w temperaturze poniżej 40°C).  

 

2 odpowiedzi do “Kup “cegiełkę” na rzecz Primanatury – wysokiej jakości olej lniany BIO do diety dr Budwig”

  1. Dietę znam na pamięć od lat, opierałam się zresztą na oryginalnych książkach niemieckich dr J. Budwig, ale akurat dzisiaj ktoś mnie poprosił o link polski a tu taka niespodzianka? Czy coś nie tak z Oleofarmem? Pozdrawiam serdecznie.

    1. Stosujemy dietę dr Budwig od 2000 roku i niestety nie jesteśmy zadowoleni z olejów lnianych dostepnych na rynku. Stąd postanowiliśmy sprowadzić oleje, co do których jakości nie mamy wątpliwości :) Pozdrawiam serdecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.